A Navigator Investments Zrt., dinamikusan fejlődő csapatába keres:

Kontrolling munkatársat.

A leendő munkatárs feladatai:
  • Az építőipari és belsőépítészeti projektek folyamatos kontrollja, rendszeres jelentések készítése, a projektmenedzserekkel történő folyamatos együttműködésben
  • A vállalat jövedelmezőségének folyamatos nyomonkövetése
  • Rendszeres kontrolling riportok, elemzések készítése
  • Tervezési és forecast feladatok önálló végrehajtása
  • Cégcsoport jövedelmezőség tervezése és nyomonkövetése
A jelentkezővel szembeni elvárásaink:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Kontrolling tapasztalat (min. 3 év)
  • Haladó szintű MS Excel ismeret és gyakorlati alkalmazás
  • Megfelelő számviteli előképzettség, a számviteli összefüggések gyakorlati ismerete
  • Középszintű (aktív) angol nyelvtudás (elsősorban írásban)
  • Nyitottság, rugalmasság, gyors tanulási képesség

Előny: építőipar területén szerzett kontrolling tapasztalat.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési és képzési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest VII. kerület, Madách Tér

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, a pozíció megjelölésével küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az office@trifolium.hu e-mail címre.